VENOTTO
Józef Marszałek

Stoisko nr: Sektor nr 1, Pawilon Wystawowy nr: 2
Produkcja mebli przez markę VENOTTO wpisuje się w długoletnią tradycję stolarską Kalwarii Zebrzydowskiej sięgającą roku 1959. Jesteśmy lokalną, rodzinną pracownią meblarską przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W VENOTTO jesteśmy ukierunkowani na produkcję wysokiej jakości mebli na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ekskluzywne meble kuchenne, łazienkowe, sypialniane i salonowe. Specjalizujemy się w tworzeniu  nowoczesnych mebli na zamówienie, przy użyciu sprawdzonych i trwałych materiałów, czerpiąc inspiracje z aktualnego wzornictwa wnętrz w architekturze.

Szczególną uwagę przywiązujemy do kontaktu z klientem, tak aby w pełni sprostać jego oczekiwaniom i wymaganiom względem wymarzonego mebla. Dobrze wiemy, że nowoczesny mebel oprócz walorów estetycznych powinien być również praktyczny w codziennym użytkowaniu.

O jakości mebli VENOTTO świadczy fakt, iż są w pełni produkowane ręcznie. Gwarantuje to wysoką jakość gotowego produktu, który jest szczegółowo sprawdzany na każdym etapie produkcji. Zgodnie z życzeniem klienta, mebel może posiadać dowolne wykończenie i kolor. Nasza paleta próbników obejmuje wiele rodzajów wykończenia poczynając od tych w 100% z drewna, a kończąc na fornirach i lakierach w dowolnym kolorze.

Jako nieliczni w Kalwarii Zebrzydowskiej produkujemy meble fornirowane wykończone fornirami na wysoki połysk (dawniej poliester). To w 100% okleina naturalna, stosowana w meblarstwie od setek lat. Fornir świetnie podkreśla wzór i kolorystykę, skutecznie imitując egzotyczne i drogie gatunki drewna. Ponadto meble wykonane z forniru charakteryzują się dużą odpornością na zarysowania. Przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji zachowują świetny wygląd przez lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do kuchni, sypialni, łazienki, salonu i pokoju dziennego. W naszym katalogu mebli znajdziecie Państwo różnego rodzaju kolekcje mebli, krzesła, stoły, stoliki kawowe, szafy i garderoby. Warto również obejrzeć galerię wykonanych realizacji przez markę VENOTTO, być może pomoże to w doborze odpowiednich mebli do swojego domu czy mieszkania.
powrót na górę strony

KONTAKT

VENOTTO
Józef MarszałekVENOTTO - nowoczesne meble na wymiar
Marszałek Józef
ul. Ogrodowa 29
34-130 Kalwaria Zebrzydowska


+48 517 614 134

powrót na górę strony