TAPICERSTWO
Mirosław Ciepły

Stoisko nr: 22, 23, 24, Pawilon Wystawowy nr: 1
Zakład tapicerski CIEPŁY jest obecny na rynku meblarskim od pond 30 lat. Współpraca z nami, to współpraca z firmą mającą wieloletnie doświadczenie w kontaktach z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Obecnie jesteśmy uznawani za jeden z znaczących producentów na rynku polski południowej w asortymencie wysokiej klasy mebli wypoczynkowych. 

Podstawą tego sukcesu są zarówno same produkty, jak i ich konkurencyjne ceny. Każdy model z naszej oferty stanowi doskonały efekt wizualny w połączeniu z ergonomią siedzenia i komfortem wypoczynku, może tym samym być niezwykłym elementem wyposażenia Państwa domu. 

Meble CIEP£Y cechują się: wygodą, funkcjonalnością oraz wysokim standardem wykonania. Wdrażamy trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim, oferując towary wysokiej jakości za rozsądną cenę. Jest to możliwe dzięki połączeniu wieloletnich doświadczeń z nowoczesną technologią wykonania. 
Dysponujemy własnym transportem, którym dostarczymy do Państwa zakupione u nas towary. 

Realizujemy indywidualne zamówienia na meble.

Ważną rzeczą jest dbałość o wizerunek firmy na zewnątrz. Nasza firma corocznie uczestniczy w krajowych imprezach targowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem,
Mirosław Ciepły.
powrót na górę strony

GALERIA REALIZACJI


powrót na górę strony

KONTAKT

TAPICERSTWO
Mirosław Ciepłyul. Rólki 5
34-130 Kalwaria Zebrzydowska


602 336 952
692 463 663

powrót na górę strony