MG Meble Góralczyk
Zofia Góralczyk

Stoisko nr: -, Pawilon Wystawowy nr: -
Meble - MG Góralczyk Zofia Marcela, to firma z tradycjami, która powstała w kolebce  polskiego stolarstwa meblowego-Kalwarii Zebrzydowskiej w 1981 roku. Nasza, ponad trzydziestoletnia tradycja,  to tworzenie mebli solidnych, pięknych, nowoczesnych,  a przede wszystkim funkcjonalnych, dopasowanych do gustu każdego klienta.

Wiedząc, jak ważna jest w wyrobie mebli dokładność oraz precyzja wykonania zatrudniamy w naszej firmie doświadczoną kadrę fachowców, która przez wiele lat zdobywała doświadczenie przy produkcji mebli tapicerowanych. Z pomocą takich doświadczonych pracowników o wieloletnim stażu oraz za  pomocą najnowocześniejszych technologii produkujemy najwyższej klasy meble wypoczynkowe, nowoczesne, stylowe oraz krzesła i stoły.

Głównym celem firmy jest zadowolenie Klienta z każdego naszego wyrobu.
Projekty mebli MG Góralczyk tworzone są z materiałów i skór o najwyższej jakości, dzięki czemu każdy nasz Klient otrzymuje wieloletnią gwarancję na zakupione meble.
Nasza Firma  dopasowuje oferowane przez siebie produkty do stylu życia i oczekiwań Klienta. Tkaniny obiciowe  i  skóry,  dobieramy tak starannie, by  umożliwić każdemu Klientowi swobodę w tworzeniu własnych, oryginalnych kombinacji.
Nasze meble i wykorzystywane do ich produkcji materiały posiadają krajowe i międzynarodowe atesty jakości i certyfikaty.
W swojej ofercie posiadamy także meble z renomowanych fabryk włoskich: piękne i wygodne sypialnie oraz funkcjonalne jadalnie.
Posiadamy szeroką gamę zróżnicowanych stylistycznie modeli.

Atutem firmy MG Góralczyk jest  profesjonalna obsługa, która fachowo doradzi przy wyborze odpowiednich mebli.  
Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych produktów.
Dziękujemy także za zaufanie i przywiązanie do naszej firmy naszym dotychczasowym, wspaniałym klientom.
powrót na górę strony

KONTAKT


Godziny otwarcia salonu firmowego:

 

pon - pt 9:00-18:00

sobota 9:00-16:00

niedziela 10:00-15:00
MG Meble Góralczyk
Zofia Góralczykul. Krakowska 59a
34-130 Kalwaria Zebrzydowska


608 068 065
33 876 63 54

powrót na górę strony