MACIEJ GÓRALCZYK
Maciej Góralczyk

Stoisko nr: -, Pawilon Wystawowy nr: 1
Serdecznie witamy na naszych stronach i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli tapicerowanych, stołów i krzeseł. W galerii czeka na Państwa prezentacja naszych realizacji.

Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami, trudniącą się rzemiosłem już od początków XX wieku. Produkcją mebli tapicerowanych zajmujemy się od 1976 roku. Posiadamy w ofercie bogaty asortyment mebli tapicerowanych, a także mebli będących ich naturalnym uzupełnieniem (ławy, krzesła itp.) w szerokiej gamie wzorów, materiałów i kolorów. Staramy się aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nabytych u nas mebli. Meble mogą być wykonane według standardowych wymiarów lub mogą być specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy własny transport, możemy więc szybko dostarczyć meble w dowolne miejsce Polski a także poza jej granice. Nasza firma ma też dogodne położenie co ułatwia dojazd naszym klientom. Firma znajduje się przy głównej drodze Kraków - Cieszyn, kilkaset metrów od centrum Kalwarii Zebrzydowskiej.

Warto jest odwiedzić nasze miasto i obejrzeć wspaniały Kalwaryjski Klasztor z kapliczkami wpisany na listę UNESCO, tak ukochany przez Jana Pawła II. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Z poważaniem
Maciej Góralczyk
powrót na górę strony

GALERIA REALIZACJI


powrót na górę strony

KONTAKT

MACIEJ GÓRALCZYK
Maciej Góralczykul. Piłsudskiego 6
34-130 Kalwaria Zebrzydowska


513 085 306
784 079 025

powrót na górę strony