STOLARSTWO - TAPICERSTWO
Mirosław Zawilski

Stoisko nr: -, Pawilon Wystawowy nr: 1
Sofa Design zajmuje się w głównej mierze produkcją mebli tapicerowanych, wszelkiego rodzaju sof: narożnych, rozkładanych, nowoczesnych, na wymiar. Nasze zestawy kojarzone są głównie z włoskim designem. Wyróżnia nas możliwość dostosowania się do preferencji klienta w zakresie zmiany wymiarów mebli, rodzaju i kolorystyki obicia, kolorystki elementów fornirowanych i ich zastosowania w sofach i narożnikach. W kolekcji posiadamy kilka wzorów sof i narożników, które jednak przez powyższe względy mogą dowolnie zmieniać formę, dlatego wyposażenie mieszkania naszymi meblami to sama przyjemność.

Jesteśmy z Państwem od momentu doradztwa i zamówienia, aż do szybkiego, ale i bezpiecznego transportu mebli w Państwa mieszkaniu. Oczywiście meble objęte są pełną, 24 miesięczną gwarancją.

Sofa Design to firma z tradycjami - dlatego warto nas wybrać!

Firma sięga swymi korzeniami okresu międzywojennego, kiedy to dziad dzisiejszego włałciciela Tadeusz Zawilski uruchomił swój własny zakład stolarski. Mimo niesprzyjających prywatnym przedsiębiorcom warunkom ekonomiczno - prawnym okresu 1945-1989 firmie prowadzonej wówczas przez Jerzego Zawilskiego udało się zachować ciągłość produkcji, a nawet rozbudować przestrzeń zakładową.
W roku 1996 zarząd i prawa własności nad pracownią przejął Mirosław Zawilski, któremu dzięki łączeniu wielowiekowej tradycji z nowatorskimi rozwiązaniami współczesnego meblarstwa udało się stworzyć niezwykle interesujące kompozycje stylistyczne, dopasowane do wymogów szerokiego grona klientów, co już nie raz zostało docenione przez Zarząd Cechu w Kalwarii Zebrzydowskiej.
powrót na górę strony

GALERIA REALIZACJI

POSORTUJ: Tapicerowane


powrót na górę strony

KONTAKT

STOLARSTWO - TAPICERSTWO
Mirosław Zawilskiul. Mickiewicza 2
34-130 Kalwaria Zebrzydowska


730 742 856
504 090 663

powrót na górę strony